general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Son olarak; ExifCleaner sayesinde bu bilgileri silerek paylaştığınız resimlerde hiçbir iz bırakmadan paylaşımda bulunabilirsiniz. Aslında ExifCleaner gibi birçok program bulunmakta. Yazımızın sonunda internette paylaşım yaparken dikkat etmemiz gereken kuralları şu şekilde sıralayabiliriz. Please enable JavaScript to submit this form. Sign in. Forgot your password?

Get help. Password recovery. Ubuntu Linux Shell Nedir? Linux Komut Satırı Nasıl Kullanılır?

Resim İle Konum Bulma Programı Ücretsiz Fotoğraftan Konum Belirleme

En İyi Linux Dağıtımları. Linux Nedir? Youtube Uptime: Yeni Youtube video sosyal ağı. Google Haritalar ile Listeler Oluşturup Paylaşın. İnternetteki Fotoğraftan Adres Bulma. Tümü Facebook Instagram Twitter whatsapp. GTA 6 ile ilgili güzel haberlerimiz var! Tümü Mac Windows. Fotoğraftan Adres Bulma. Popüler Haberler. Serdar Acar -. Yazımıza basit bir soru ile başlayalım. Şuanda elimizden düşürmediğimiz telefonu kim buldu? Hepimizin bildiği bu sorunun tabi ki klasik bir cevabı var.

İnternetteki Fotoğraftan Adres Bulma 3 Şubat Düzenle'ye ve albümün adına dokunun, ardından albümün adını değiştirin. Mac'inizde albümü seçin ve yeni bir ad yazın. Düzenle'ye dokunun.

Apple Footer

Ardından, bir albüme dokunun ve albümü istediğiniz yere sürükleyin. İşlem bittiğinde Bitti'ye dokunun. Mac'inizdeki albümleri yeniden düzenlemek için Albümlerim'i tıklayın ve ilgili albümü istediğiniz yere sürükleyin.

Kontrol tuşunu basılı tutarak Albümlerim'i tıklayıp Sırala'yı seçtikten sonra albümlerinizi alfabetik olarak veya tarihe göre sıralamayı da seçebilirsiniz. Aile buluşmasındaki herkesin fotoğraflarını bir araya getirip paylaşmak için bir yer mi arıyorsunuz? Paylaşılan Albümler  bunu yapmanıza olanak sağlayabilir.

Paylaşmak istediğiniz bir fotoğrafınız, videonuz veya albümünüz olduğunda, simgesine dokunun veya bu simgeyi tıklayın ve Paylaşılan Albümler'i seçin.

Site Hızlandırma Teknikleri 3 – Resim Optimize

Arkadaşlarınızdan ve ailenizden en fazla kişiyi Paylaşılan Albümlerinizi görmeye davet edebilirsiniz. Ardından bu kişiler fotoğraflarınızı beğenebilir, yorum yapabilir, hatta kendi fotoğraflarını ekleyebilir. Albümler görünümünde, oluşturduğunuz tüm Paylaşılan Albümleri ve başka kullanıcıların katılmış olduğunuz tüm Paylaşılan Albümlerini görebilirsiniz. Mac'inizde Paylaşılan Albümler, Fotoğraflar kenar çubuğunda görünür. Son Paylaşılan Albüm etkinliklerini görüntülemek için Sizin İçin sekmesine de veya Mac'inizde kenar çubuğuna gidebilirsiniz. Paylaşılan fotoğraflarınızın aldığı beğeni ve yorumların yanı sıra başkalarının Paylaşılan Albümlerindeki yeni fotoğrafları da görebilirsiniz.

Fotoğraflar uygulaması belirli bir kişinin veya nesnenin fotoğraflarını bulmanızı kolaylaştırır. Yer ve etkinlik araması bile yapabilirsiniz. Ara sekmesine dokunun ve arama çubuğuna bir terim girin.


  • spy software erkennen iphone 6s.
  • Resimlerin Sıkıştırılması.
  • Bulabilecekleriniz.
  • iphone 7 Plus nasil takip edilir.
  • virüs ve casus yazılım koruma programı indir.
  • Fotoğraflarınızı düzenleme ve bulma.
  • Yüksek Bel Bikini Trendi.

Mac'inizde arama çubuğu Fotoğraflar'ın sağ üst köşesindedir. Kişiler: Arşivinizde belirli bir kişinin veya bir grubun fotoğraflarını bulabilirsiniz. Adları ve yüzleri  Kişiler albümünüzde düzenli halde tutun. Yerler: Tüm fotoğraf ve videolarınızı Yerler albümündeki bir haritada görebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Alternatif olarak, söz konusu yerdeki tüm fotoğraf ve videolarınızı görmek için Arama çubuğuna bir konum adı yazın. Nesneler: Fotoğraflar uygulaması ortamları ve nesneleri tanır. Etkinlikler: Etkinlikleri örneğin, birkaç ay önce katıldığınız bir konser arayabilirsiniz. Üstelik iOS için Fotoğraflar, eşleşen fotoğraflar bulmak için fotoğraflarınızın zaman ve konum bilgisiyle birlikte çevrimiçi etkinlik listelerini de kullanabilir.

KONUM NASIL BULUNUR Hedef Kişinin Adresini Bulma 2019 !

Ayrıca iOS için Fotoğraflar'ın Ara sekmesi, arama yapmanız için anılar, kişiler, yerler, kategoriler ve gruplar önerir. Fotoğraflarınızı incelemek ve yeniden keşfetmek için Bir Yıl Önce veya Kediler gibi önerilen bir aramaya dokunun. Fotoğraflarınızı aradığınızda, aygıtınızda yüz tanıma, ortam ve nesne algılama gibi işlemlerin tümü yapılır. Fotoğraflar ve gizliliğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin. Mac'inizdeki Projeler ile  kullanımı kolay, güçlü Proje Genişletmelerini kullanarak fotoğraflarınızı anılara dönüştürebilirsiniz.

Tersinden görsel aramayı kullanarak ilgili görselleri bulma - Android - Google Arama Yardım

Etkileyici web siteleri, kolajlar, fotoğraf albümleri, duvar dekorları ve çok daha fazlasını yapmak için Mac App Store'dan genişletmeler indirin. Daha önce başlattığınız bir projeyi tamamlamak veya bir öğenin sırasını değiştirmek istiyorsanız kenar çubuğundaki Projelerim sekmesine gidin ve tam listenizi görün.

Fotoğraflarınızı düzenleme ve bulma Fotoğraflar uygulamasını kullanarak, büyüyen fotoğraf ve video arşivinizi düzenli ve erişilebilir halde tutun. Tüm aygıtlarınızda iCloud'u ayarlayın  ve  aynı Apple Kimliği ile oturum açtığınızdan emin olun. Fotoğraflar Fotoğraflar uygulaması, arşivinizi zamana ve konuma göre düzenlenmiş biçimde Anlar, Koleksiyonlar ve Yıllar olarak gruplar.

Sizin İçin iOS için Fotoğraflar'ın Sizin İçin sekmesinde, Paylaşılan Albüm etkinliklerini görebilir, belirli fotoğraflara efekt eklemeye yönelik fikirler edinebilir ve Paylaşma Önerileri arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz harika fotoğraflardan oluşan koleksiyonlar ile karşılaşabilirsiniz. Mac'inizde Anılar'ı Fotoğraflar kenar çubuğunda da görebilirsiniz. Albümler Albümler öğesinde, oluşturduğunuz fotoğraf albümleri ve oluşturduğunuz veya katıldığınız Paylaşılan Albümlerin yanı sıra Panoramalar, Selfie'ler, Ağır Çekim ve Hızlı Çekim gibi farklı fotoğraf ve video türlerinden oluşan otomatik koleksiyonları bulabilirsiniz.

Resim Boyut Optimizasyonu

Yeni albüm oluşturma iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda: Albümler'e gidin ve  simgesine dokunun.