general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Kullanımı gayet basit ve size gereken uyarıları yollayan cep telefonunuzdan olsun, herhangi bir bilgisayardan olsun takip edebileceğiniz; süt hayvancılığı için gayet kullanışlı ve hayvancılık sistemi için de pratik bir program. Kayıtlarımı eksiksiz tutabileceğim,hayvancılık yönetimi yapabildiğim, işimi düzgün bir şekilde yürütmemi sağlayan bir program.

Sürü Takip Sisteminin Modülleri

Modern Besi Çiftlikleri için fiyatı çok uygun, çok paralar harcayıp başka programlar alınmasına gerek yok. Hayvanların kızgınlık dönemlerini, Laktasyon dönemlerini, gebelik süreçlerini, yeni doğan buzağıları rahatlıkla takip edebileceğimiz bir uygulama. Programdan çok memnunuz.

Süt ve Besi Çiftlikleri Süt ve besi hayvancılığına özel modüller ile işletmenize en uygun programı hazırladık. Süt İnekçiliği ve Büyükbaş Besicilik için geliştirilmiştir.


 1. öğrenci takip programı nasıl yapılır!
 2. sürü takip programı.
 3. MANSOFT Sürü Yönetim Sistemi yenilendi,artık MANSOFT V2 zamanı...?
 4. müşteri takip programı tamindir?
 5. AKYAZ Besi Çiftliği Programı indir!
 6. internetten kişinin nerede olduğunu bulma;

Hayvanlarınızı ister tek tek takip edin, isterseniz gruplayın, tüm raporları tek tıkla inceleyin. Sürü Yönetim Programı Süt ineklerini ve besi hayvanlarını kolay ve sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz. Süt Çiftlikleri ve Besi Çiftliklerinin takibi için her işlem hakkında hazırlanmış videoları istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Yakında çıkacak olan MastiPro ile İneklerde Mastitis teşhisini de erkenden yapabileceksiniz.

Hayvan Takip Programı

Büyükbaş Hayvan Takibi Sadece büyükbaş hayvan takibi için geliştirilmiş sürü yönetim sistemi. Hayvancılık Yönetimi artık daha kolay. Süt ineklerinin bilgileri hemen yanınızda.


 • haritada yerini bulma;
 • BenimSürüm Sığır Takip Programı;
 • Heyecanlıyız!.
 • Tüm Sürü Cebinde Bütün verileriniz mobil uygulama ile elinizin altında Çiftliğinizden uzakta, o gün ne kadar süt sağıldığını görmek ya da hangi ineğin kızgınlığa geldiğini öğrenmek için sadece cep telefonunuz yeterli. Online Sürü Takip Çiftliğinizde herhangi bir kurulum olmadan internet üzerinden büyükbaş hayvan takibi yapabilirsiniz.

  Sürü takip programı ücretsiz

  Sisteme bilgisayarda internet üzerinden, cep telefonunda ise mobil uygulama üzerinden giriş yapabilirsiniz. Çiftliğinizde fiziksel bir kurulum olmamaktadır. Hayvan kayıt sistemi, bütün hayvanlarınızı kolayca yeni sisteme taşıyın. Bugüne kadar çiftçilerimiz çok farklı ortamlarda verilerini yönetmeye çalıştılar. İster bilgisayarınıza yüklediğiniz bir yazılım isterse Excel tarzı bir yöntem olsun, tüm eski verilerinizi yeni sisteminize kolayca taşıyabilirsiniz. Benimsürüm Yıllık Paket Fiyatları. Sınırsız Hayvan Takip İmkanı.

  Cepte Sığır Takip Programı. Maliyetleri Azaltmanın 5 Yöntemi. Kızgınlık Takip Sistemi Nedir? Çiftliklerde Teknoloji Kullanımının Önemi. Takip uygulamasına yerleştirilen gelişmiş yazılım teknolojisi sayesinde ebeveynler ve işverenler kendileri için en değerli olan şeyleri ve kişileri koruyabiliyorlar. Aşağıdakiler tüm iş sahipleri tarafından sağlanmalıdır:.


  1. ücretsiz telefon takip yazılımı;
  2. DairyPlan – Sürü Yönetim Yazılımı.
  3. telefon takip bedava.

  Akıllı bir telefona ya da tablete kurulur kurulmaz, mobil takip uygulamamız arama kayıtları, GPS konumu, epostalar, tarama geçmişi, metin mesajları, sohbetler, fotoğraflar ve videolara varana kadar herşeyi takip etmeye başlar. Nerede olursanız olun aradığınız bilgilere ulaşabileceksiniz.

  İnternet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan güvenli mSpy hesabınıza giriş yapın ve mobil takip uygulamamızın kontrol panelinden cihazın kullanım detaylarını görüntüleyin. Kurulum Sihirbazında gereken yerleri doğru biçimde doldurduktan sonra, kullanıcının cihazındaki aktivitelere ilişkin veri kayıtlarını görüntülemek üzere Kontrol Panelinize giriş yapabilirsiniz. Gelişmiş izleme yazılımı arayan fakat bu hizmetleri almak için cihazını jailbreak yapmak istemeyen herkes. Sadece kullanıcının iCloud giriş bilgilerine erişiminiz olması gerekmektedir. Doğru biçimde kullanıldığında mSpy gibi güvenlik yazılımları çocuğunuzun hayatını kurtarabilir ya da onlara zarar gelmesini önleyebilir.

  Zamane çocukları gerçek hayatta geçirdikleri zamanı, hatta daha fazlasını, sanal dünyada geçirmektedirler.

  Paket Fiyatları

  Ancak bu sanal gerçekliğe rağmen, karşılaştıkları riskler oldukça gerçektir. Çocuğunuzu başında biri olmadan evde tek başına veya bir yabancıyla bırakmazdınız değil mi; o zaman sanal dünyada neden tek başına bırakasınız? Çocuklar kontrolsüz bırakıldıklarında alkole ve uyuşturucuya alışmak, sanal zorbalığın kurbanı olmak, erken yaşta ilişkiye girmek, kayıtsız davranışlarda bulunmak gibi geleceklerini mahvedecek yanlış kararlar alabilirler.

  Eğer aileler bu tehlikelerden zamanında haberdar olurlarsa, önlem alarak geç olmadan çocuklarını kurtarabilirler. Çocuklarınız varsa iki adım önde olmanın önemini anlayacaksınız demektir.

  BİRDE BUNLARA BAKIN

  Peki telefon izleme takip yazılımlarının çocukları kontrol altında tutmak için kullanılması yasal mıdır? Peki iş sahipleri için? Çalışanlarınızın verimlilikten uzak etkinliklerini göz ardı ediyorsanız, piyasada uzun süre tutunmanız oldukça düşük bir ihtimaldir. Eğer birinin işten atılması gerekiyorsa, haberiniz olacak.

  Biri şirket verilerini sızdırmışsa, haberdar edileceksiniz. Hayır, şunları sağlarsanız kanun tamamen sizin yanınızda:. Mevcut teknolojinin getirdiği tüm nimetleri siz çifçilerimize sunmak adına, kendini kanıtlamış altyapımız, farklı sektörlerden edindiğimiz deneyimimizi  6 senedir hizmet verdiğimiz çiftçilerimize ulaştırmak konusunda bir süredir bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışma  kapsamında myciftlik -bizleri de çok heyecanlandıran-  yeni özellik ve dinamikler ile hizmet vermeye devam edecek.

  Myciftliği, güvendiğiniz mahrem anlayışı ve yeni bakış açımızla güncellemek için çalışıyoruz. Kolay kullanım için özel tarif.. Myciftlik kolay kullanım için tasarlandı.. Sizin için hazırlanan grafikler ile sürünüz için en doğru kararı verin.. Günlük — haftalık takip etmeniz gereken işleri gözden kaçırmayın.. Sorun değil yardım videoları ve 7×24 destek talebi sağ üst köşede.. Takip programınız size yardım etsin.

  Çiftlik Yönetim Sistemi Profesyonel

  Lütfen sitemiz security. Online bulut sürü yönetim sistemi. Ücretsiz olarak bize ulaşmak için 0 22 slider image. Pratik Sürü Yönetim Programı. Kullandığınız sistem her zaman son sürüm!

  Kullandığınız sürü takip sistemi her zaman son sürümdür.