general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Yazar: Serkan Çataltaş Kategori: Mobil.

iPhone Hatası

Ebeveyn denetimlerinde kullanılan bu sınırlamalar belirli özellik ve uygulamaların kullanımını kapatabilir. Sınırlamalar özelliğini birçok farklı amaçla kullanabilirsiniz.

Ebeveyn kontrolü haricinde , ortak kullanım alanında olan telefon veya cihazlar için kullanıcıların belirli alanlara girmesini istiyorsanız bu özellik tam size göre. Örneğin ; Bankalarda kullanılan internet şubesi girişi için müşterilere sunulan tabletlerde bu özellik sayesinde müşterilerin ayarları değiştirmesi ve internet şubesi haricinde başka yerlere girmesi engelleniyor.

Bu ve buna benzer birçok alanlarda bu özellik kullanılmaktadır. Özelliği açıp kullanmak oldukça basit. Şimdi sınırlamaları nasıl açacağınızı anlatalım;.

iPhone için En İyi Takip Programı

Parola ekranında Sınırlama parolası belirleyin. Bu parolayı özelliği açıp kapatma sırasında kullanacağız. Bu gelecekte Kısıtlamalar değiştirilmek istendiğinde sorulacak dört haneli bir koddur. Cihazın kilidini açmak için kullanılan koddan ayrıdır.


 1. android arama kaydı görünmüyor?
 2. ücretsiz randevu takip programı indir.
 3. Sık karşılaşılan sorunlar iPhone veya iPad'de Ebeveyn Denetimleri ile karşılaşabilir;
 4. müşteri çek senet fatura takip programı indir.
 5. sürü takip programı ücretsiz?
 6. bimer mesaj takip!
 7. iphone 8 müzik dinleme programı.

Bu gençlerin öncelikle bir yetişkin istemeksizin filtreyi devre dışı bırakmasını önler. Kısıtlamalar etkinleştirildiğinde Web siteleri satırına gidin.


 • Çocuğunuzun iPhone, iPad veya iPod touch'ında ebeveyn denetimlerini kullanma!
 • facebook şifre kırma programı ekran görüntüsü.
 • whatsapp sohbeti e postalama.
 • Yetişkinlere yönelik içerik filtresini beyaz listeye ekleme, kara listeye alma ve etkinleştirme işlemini seçebileceğiniz yer burasıdır. Etkinleştirildiğinde iPhone yetişkinlere uygun içeriği algılarsa sayfaların otomatik olarak yüklenmesini önlemek için algoritmaları ve akıllı filtreleri kullanır.

  YouTube’da ebeveyn kontrolü sağlayın | Kidsgourmet-Anne Bebek Çocuk

  Açıkçası bunun gibi tüm yazılımlar kusursuz değildir ve Apple her şeyi yakalayacağını garanti edemez. Bir kullanıcı sınırlı bir sayfayı ziyaret ederse Safari yukarıdaki ekran görüntüsü gibi bir ekran gösterecektir. Geçerli sayfaya erişime izin vermek için bir kısayol bağlantısı içerir. İsterseniz çocuğunuzun tarama geçmişini görüp, hangi web sitelerini kullandıklarını inceleyebilir ve web sitesi filtreleri etkin olduğu sürece geçmişi silmeyi otomatik olarak devre dışı bırakılabilir.

  Ne yazık ki şu anda Gizli Taramayı engellerken kullanıcıların web sayfalarını özgürce gezmesine izin vermek mümkün değildir.

  Web sitesi filtrelerini devre dışı bırakmak ve Gizli Tarama özelliğini ve geçmişi temizleme özelliğini yeniden etkinleştirmek için Ayarlar bölümüne gidin. Kısıtlamalar bölümünü açın. Görünümün üst kısmındaki Kısıtlamaları Devre Dışı Bırak düğmesini kullanarak tüm kısıtlamaları kapatabilirsiniz.

  Takibe başlamanız için ilk adımlar

  Son güncelleme: 24 Ocak This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed. Müşteri hizmetleri destek hattı Türkiye.

  En iyi 10 iPhone Ebeveyn İzleme Uygulamaları

  Apple haberleri iPhone. Nasıl Kapatılır? Yanıtı İptal Et. Lütfen yorumunuzu buraya yazın. Lütfen adınızı buraya yazın.