general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Örneğin film türüne, filmin süresine yani uzunluğuna veya filmin adının baş harfine göre filtreleme yaparak detaylı aramalar gerçekleştirebilirsiniz. İçerisinde çok sayıda film ve televizyon şovu barındıran bu uygulamada içerikler iyi bir şekilde kategorilere ayrılmıştır. Filmleri türüne göre sıralayabilir veya ismini yazarak arama yapabilirsiniz.

Uygulamanın en çok beğendiğim yönü ise koyu teması ve medya oynatıcısı. Tüm videolar için altyazı desteği sunuyor ve videoyu 15 saniye ileri yada geri sarabilirsiniz. Ayrıca manzara modunu sabitleme özelliği bulunuyor. Bu uygulamanın da video kalitesi son derece başarılı.

Ücretsiz Film İzleyebileceğiniz En İyi 9 Uygulama

Şikayet edebileceğim tek tarafı ise her 20 dakikada bir gözüken reklamlar. Tamamen ücretsiz film ve dizi izlemeye ayrılmış bir uygulamadır. Minimalist arayüzünde filmler birkaç farklı kategoriye ayrılarak ayrı bir yerde gösterilmiştir. Örneğin yeni eklenen filmleri ve en popülerleri inceleyebilirsiniz. Netflix platformunun piyasadaki en iyi ücretsiz alternatifidir. Popcornflix platformunda izlediğiniz videoları kesintisiz bir şekilde yani donmadan takılmadan izleniyor. Fakat bazı ülkelerde hizmet vermiyor.

Dolayısıyla VPN programı kullanarak giriş yapmanız gerekebilir. Ücretsiz film izleme uygulamaları listemizin dördüncü sırasında Viewster var. Bu da diğerleri gibi tamamen yasaldır ve çok farklı türdeki videoları izlemek için idealdir. Filmlerin yanı sıra, tv şovları, belgeseller, haberler, anime çizgi filmler veya eğlenceli klipler bulunmaktadır.

Recommended Posts

Bunların hepsini çok seveceğinizden eminim. Her ne kadar ilk üç sıradaki uygulamalar kadar geniş bir veri tabanı olmasa da, özellikle animasyon sevenler için ideal bir seçenektir.

🔥 👍 iPhone’a Tüm Sitelerden Ücretsiz Video İndirme Nasıl Yapılır? | Ahmet Çadırcı

Hatta film konusundaki duygularınızı ifade eden reaksiyonlar göstermek için gülücük ifadelerini kullanabilirsiniz. Video kalitesini, ses ve altyazı ayarlarını değiştirmek için sağ üst köşedeki ayarlar butonuna dokunabilirsiniz. Ayrıca ilerde izlemek istediğiniz videoları ayrı bir listeye kaydedebilir veya direk olarak sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Ücretsiz Film İzleme Uygulamaları listemizin beşinci sırasında Snagfilms var. Klasik filmleri sevenler ve belgesel tutkunları için Snagfilms ideal bir seçenektir.

Dram, çocuk, aile, dünya tarihi, vahşi yaşam ve çevre gibi farklı kategoriler altında film ve belgeselleri bulup izleyebilirsiniz. En güzel tarafı ise izlediğiniz filmleri indirme imkanı sunması. Böylece internetsiz olarak da daha sonra izleyebilirsiniz. Hatta indirmek için farklı video kalitesi bile seçebilirsiniz. Böylece kotalı internet kullanıcılarının da yüzü gülecektir.

En çok Hindistan filmlerine sahip olan uygulama budur ve üyeliksiz veya kaydolmadan direk filmleri izlemeye başlayabilirsiniz. Fakat bu uygulamadaki her film ücretsiz değil. Film kapakları üzerinde Premium yazmayanlar ücretsizdir. Ücretsiz Film İzleme Uygulamaları listemizin yedinci sırasında Yidio var. Bu uygulama diğer ücretsiz ve yasal film izleme kaynaklarından içerikleri toplayıp size sunar. Sunulan içeriklerin önemli bir kısmı ücretli olsa da, arada çok sayıda ücretsiz film bulup izleyebilirsiniz. Hatta Free Movies kategorisine girerek tamamen ücretsiz olan tüm filmleri görebilir veya Free TV shows kategorisine girerek tamamen ücretsiz olan tüm tv şovlarını görebilirsiniz.

Popüler tv dizilerine düşkün olan kişiler için ideal bir seçenektir. Pluto TV uygulaması tıpkı bir televizyon gibi tasarlanmıştır ve içinde çok sayıda canlı yayın kanalı bulunmaktadır. Uygulamanın içinde yer alan özellikle indirdiğiniz videoları ses mp3 formatına çevirebilirsiniz. Gelen yorumlara istinaden daha açıklayıcı olması için video eklenmiştir.

Ios bedava uygulama indirme

Videoyu izleyerek ücretsiz bir şekilde indirme yapabilirsiniz. Videoda iPhone film rulosuna video indirme ve kaydetme işlemi yer almaktadır. Ekstra olarak ses mp3 formatına çevirme işlemi gösterilmiştir. Kestirmeler Shortcuts uygulaması, favori uygulamalarınızla kullanabileceğiniz birden fazla adım içeren özel kestirmeler oluşturmanıza olanak sağlar.

Kestirme, uygulamalarınızla bir veya daha fazla görevi gerçekleştirmenin hızlı bir yoludur. Kestirmeler uygulaması, birden fazla adım içeren kendi kestirmelerinizi oluşturmanıza olanak sağlar.

iPhone Nasıl Film İndirilir ? (2019)

Aynı işlemler iPhone cihazlarınızda da geçerlidir.