general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Peki, bu tarz durumlarda ne yapılmalı Facebook Türkçe ayarlanamıyor ne yapmalıyım sorunun cevabı nedir? Facebook un mobil uygulamalarda özellikle de güncelleme yaptıktan sonra ingilizceye dönmesi sorunu ağırlıklı olarak Android telefonlarda karşımıza çıkıyor. Facebook u türkçe yapmak için öncelikle dil ayarlarını değiştirmelisiniz. Facebook dil değiştirme adım adım nasıl yapılır? Facebook hesabınızın dilini mobil uygulama üzerinden değiştirebildiğiniz gibi web sitesi üzerinden de değiştirebilirsiniz.

Bunun için şu adımları izleyiniz. Mobilde de, webte yani masaüstünde de facebook dil seçeneğini ayarlamak oldukça kolaydır.

MoreLocale 2 - Android Telefon Türkçe Dil Desteği - Andropedi

Siz google ı hangi dilde kullanıyorsanız, vpn ya da dns ayarlarını değiştirerek kendinizi başka bir ülkeden internete giriyor gibi göstermiyorsanız genelde bilgisayarınızdaki siteler türkçe olarak açılacaktır. Ancak mobil uygulamalar farklı, onların dilini değiştirmek gerekiyor.

DEĞERLENDİRME

Facebook İngilizce sorunu bazen ayarlardan çözülemiyor. Bu durumda uygulamayı telefonunuzdan kaldırmanız ve yeniden yüklemeniz gerekir. Telefonunuzdan uygulamayı kaldırmak için ayarlar kısmına gidip uygulamayı kaldır demeniz gerekiyor. Uygulamayı kaldırdıktan sonra yeniden indirmelisiniz.

Android telefonu Türkçe yapmak | | Mustafa AKBAL

Eğer menülerde Türkçe dil desteği yoksa telefonunuzu bir Samsung Servis Merkezine götürmenizi tavsiye ederim. Bazı kullanıcılar telefonunda Türkçe dil olmadığı için root yapmışlar ama ben tavsiye etmiyorum. En azından yıla kadar. Normal şartlarda telefon Türkçe kullanılabiliyor. Siz telefonunuzu yurt dışından mı satın aldınız?

Android telefon dil değiştirme programı

Bu durumdan emin değilim. Türkçe dil paketi ekleme uygulamaları olarak önerebileceğim Yerel ayarı Dili uygulaması ve MoreLocale 2 uygulaması. Çözüm olmazsa yine buradan haberleşelim.


 1. iphone 8 Plus yasal takip;
 2. casus bilgisayar 007 silme.
 3. 2 Comments.
 4. jailbreaksiz uygulama yükleme ios 11.1.

Htc one7 fransadan geldi ve içinde türkçe dil şeçenegi yok nasıl türkçeye çevrilir yardımcı olursanız sevinirim. Eğer Türkçe dil seçeneği yoksa yapabileceğiniz bir şey yok.

LG’nin En İyi Telefonu Hangisi?

Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Resimli Anlatım. Sponsorlu Bağlantılar.

ANDROİD UYGULAMA (apk) TÜRKÇELEŞTİRME.. Kolay yöntem

Yorumu Cevapla. Onu biliyorum ama ben s6 kullanıyorum bende türkçe yok. Benim telefonum galaxy s6 edge türkce seçeneği menü de yok nasıl ekleyebilir yada çevirebilirim.


 • android twitter otomatik takip.
 • Dili değiştirme - Android - Google Hesabı Yardım!
 • whatsapp sohbet gorme hilesi;
 • Android Dil Değiştirme (Android Change Default Language).
 • WhatsApp dilini değiştirme.
 • müşteri takip programı access.
 • Merhaba; Normal şartlarda telefon Türkçe kullanılabiliyor. Htc one7 fransadan geldi nasıl türkçeye çeviririm. Türkçe dil desteği sunan uygulamalar var. Bunu üç yaşındaki çocukta yapar bende türkçe seçeneği yok. Onları dene.