general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Telefonunuzdan WhatsApp'ı kaldıracaksanız ama sohbet geçmişinizi kaybetmek istemiyorsanız, uygulamayı silmeden önce manuel olarak sohbetlerinizi tekrar yedekleyin.

WhatsApp konuşmalarını E-Posta ile gönderme

Eğer yedeklenmiş sohbetlerinizi geri yüklemek istiyorsanız bu Yardım makalesi 'nden bilgi alabilirsiniz. Mesajlarınızın bir kopyasını bilgisayarınızda veya e-postanızda saklamak için sohbetleri kendinize e-posta ile yollayabilirsiniz. Bunun için:.

ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME

Farklı platformlarda sohbet geçmişinin nasıl saklandığını öğrenmek için: Android iPhone. Size nasıl yardım edebiliriz?

WhatsApp Sohbetleri Email ile Nasıl Gönderilir?

Windows Phone Sohbetler. Sohbet geçmişinizi saklamak WhatsApp mesajlarınız otomatik olarak, her gün telefonunuzun hafızasına yedeklenmektedir. Yedek 'e dokunun.


  • mspy ios indir?
  • telefon takip hack?
  • WhatsApp Sohbetleri Email ile Nasıl Gönderilir? - Cepkolik.

Sohbetlerinizi aktarmak için Mesajlarınızın bir kopyasını bilgisayarınızda veya e-postanızda saklamak için sohbetleri kendinize e-posta ile yollayabilirsiniz. Bunun için: Saklamak istediğiniz sohbeti açın. Notlar: Sohbet medyalarını e-postaya eklemek mümkün değildir.

WhatsApp Mesajlarınızı Başka Bir Cihaza Aktarma ve Mesajları Yedekleme Rehberi

Sağ Üst köşede bulunan 3 noktaya bastığınızda karşınıza çıkacak ufak ekranda Diğer seçeneğini kullanınız. Medya içeriği yani; fotoğraf,video ve ses kayıtlarıda E-Posta ile gönderilmesi demektir.

WhatsApp Yedekleri Farklı Telefona Nasıl Aktarılır

Seçeneğinizi yaptıktan sonra Sohbet geçmişini E-Posta olarak gönderebilirsiniz. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Google’da Ara

İnternet sitesi. Yaptığınız yoruma cevap verildiğinde mail gelmesini istiyorsanız kutucuğu işaretleyiniz. Xiaomi kısa bir süre önce MIUI Bu versiyona daha alışamadan Peki bu güncelleme ile ne kazandık? Sistem optimizasyonu ve bildirim çubuğu için güncelleme geldiğini Sizlere bu sefer Xiaomi modellerinde mesaj klasörüne şifre koymayı anlatacağız. Akıllı telefonlarda mesajlarımız çok özel olduğu için bazı kullanıcılar şifre koymak isteyebilmektedir.

Teknoloji konusunda bir lider olarak Samsung sık sık kendini yenilemesiyle tüketicilerin en çok tercih ettiği marka haline geldi.

Samsung markasının her teknoloji modelinde belli bir tüketiciye hitap ettiği görülür WhatsApp Konuşmalarını E-Posta İle Göndermek WhatsApp uygulamasını çalıştırın ve sohbet geçmişinizi göndermek istediğiniz kişiyi bulup sohbet ekranına geliniz.