general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Yapılandırma yazılımı ile cihazın IP adresi, DNS adresi, alt ağ maskesi, varsayılan ağ geçidi, veri gönderim süresi, veri gönderilecek sunucu adresi, sensor adları, sensor tipleri, sensor eşik değerleri ve saat tarih bilgisi değiştirilebilir.

ısı takip sistemi uzaktan kontrol arşivleri - Teknotek Soğutma

Cihaz uzaktan yeniden başlatılabilir. Yapılandırma yazılımı ile cihazın TCP portu ve telnet portu değiştirilebilir. Cihaz sensor eşik değerleri aşıldığında lokal olarak sesli uyarı verir. Cihaz ile sensor arasındaki kablo mesafesi 20 metredir.

Bağlantı Özellikleri

Cihaz ile network switch arası network kablo mesafesi 30 metredir. Cihaz duvara monte edilebilir veya masa üstü kullanılabilir.


  • iphone 6s Plus da görüşme kaydı.
  • Sıcaklık & Nem Takip Sistemi – Bimetri?
  • Termolog® – Sıcaklık Nem Takip Sistemi – Isı Nem Ölçümü.

Kablosuz versiyonda 2. Haberleşme mesafesi açık alanda m dir.

ısı takip sistemi uzaktan kontrol

Kalibrasyon Sertifikası. WEB sunucularının veri tabanında arşivlenen veriler, WEB üzerinden anlık olarak izlenmekte ve gerekli raporlar alınmaktadır. Çalışma aralıklarının dışına çıkan sıcaklık ve nem verileri algılanıp alarm verilerek kullanıcıların zamanında müdahalesi sağlanmaktadır. SADE, tüm eczane ve aşı dolaplarına kolayca kurulabilen, lokal sistemler ve mobil arayüz üzerinden veri akışını hızlıca görüntüleyebilen kalibrasyon sertifikalı dolap takip sistemi ile sorunsuz ve güvenilir bir çözüm getirmiştir.


  • Isı Takip Sistemi!
  • Thlogger - Isı ve Nem Ölçer Takip Sistemi.
  • tel takip etme.
  • Dijital Isı Ve Nem Ölçer.
  • SADE | SICAKLIK TAKİP SİSTEMLERİ.

Özellikler Neler Yapabilir? Termolog® ürünleri, firmamız tarafından senelik kalibrasyonu yaptırılmış olarak teslim edilmektedir.

Datlog Sıcaklık Takip Sistemi

Mevzuat gereği 2 iki yıl garantimiz altındadır. Ürünlerimizin iç bileşenlerinden Grafik LCD ve Buzzer ile sıcaklık ve nem değerini görebilmekte ve istenmeyen durumlarda kullanıcılarımız hat kopması, sensör arızası vb. İşletmenizde kullandığınız otomasyon yazılımları için api desteğimiz ile sıcaklık ve nem gibi parametreleri yerel uygulamalarınıza da entegre edebilirsiniz. Bilgisayar, akıllı telefon veya tablet üzerinden web sitemiz ile işletmenizin kontrolü her zaman elinizin altındadır.