general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

OnePlus 7 Pro özellikleri, fiyatı ve kullanıcı yorumları. Samsung Galaxy A70 duvar kağıdı indir. Samsung Galaxy S10 Driver ve Yazılım indir. Android için en iyi sıkıştırma RAR uygulamaları. Huawei P30 sorunları ve çözümleri.

iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme

Whatsapp ihbar hattı numaraları — Güncel Tam Liste. Whatsapp hileleri ve ipuçları Güncel Şunlarla bağlan. Bir hesap oluşturmaya izin veriyorum.

Bir Sosyal Giriş düğmesini kullanarak ilk kez giriş yaptığınızda, hesabınıza Sosyal Giriş sağlayıcı tarafından paylaşılan ortak profil bilgilerinizi gizlilik ayarlarınıza göre toplarız. Ayrıca web sitemizde sizin için otomatik olarak bir hesap oluşturmak için e-posta adresinizi alıyoruz. Pro sürümü ile böyle bir maliyetiniz yoktur ve istediğiniz herhangi bir dönem için uygulamayı kullanabilirsiniz.

Iphone görüşmeleri kaydetme programı - Samsung s7 arama kaydı görünmüyor

Çağrı Kaydedici — IntCall iPhone için bir başka iyi otomatik çağrı kayıt uygulaması. Kayıtlarınızı telefonunuzdan doğrudan oynatabilme yeteneği var.


 • ‎TapeACall: Çağrı Kayıt App Store’da.
 • iphone müzik dinleme programları ekşi.
 • En İyi iPhone Telefon Görüşmesi Kaydetme Uygulamaları.
 • cep telefonu mobil izleme.
 • Telefon görüşmelerini kaydetme programı ios?
 • telefon görüşmelerini kaydetme programı ios.
 • mspy indir bedava!

Kayıtları e-posta ile paylaşabilir veya bilgisayarınızdaki iTunes ile senkronize edebilirsiniz. Ayrıca, kayıtların kolaylıkla bulunabilmesi için bir başlık ayarlayabilirsiniz. Uygulama, iOS 4. Bir görüşme yaptığınızda, uygulamadaki kayıt düğmesine dokunun, uygulama kayıt numarasını çevirin, ardından kaydı başlatmak için aramaları birleştirmeniz gerekir. Giden aramalarda da, önce kayıt numarasını çevirmeniz ve konuşmak istediğiniz kişiyi aramanız ve bu aramaları kayıt için birleştirmeniz gerekir. Ayrıca e-posta, iMesaj, Twitter, Facebook ve Dropbox yoluyla kayıtları indirebilir ve paylaşabilirsiniz.


 • mSpy nedir??
 • telefonla radar tespit.
 • iPhone Arama Kaydetme Uygulamaları Görüşme Kaydetme - İdeal Kaynak!
 • iPhone'da Telefon Görüşmesi Nasıl Kaydedilir?.
 • samsung s4 mini takip.

Uygulama, iOS 5. Edigin Çağrı Kaydedici, bulut üzerinden gelen ve giden aramalarınızı kaydeden Apple iPhone için bulut tabanlı bir çağrı kaydedicisidir. Uygulama, çağrılarınızın kaydedilebilmesi için mobil çağrılarınızı veri merkezleri üzerinden yönlendirmek için bulut tabanlı hizmetleri kullanır. Çağrı buluta kaydedildikten sonra, devam edin ve kaydı araştırın, oynatın ve indirin.

Not: Ne yazık ki, uygulamayı kullanabilmeniz için bir Edigin hesabına ihtiyacınız olacaktır.

Iphone Telefon Görüşmelerini Kaydetme Program

Sanırım bazı ülkelerde yasadışı olduğu için uygulama bir sözleşme imzalamanızı istiyor. Edigin Call Recorder — Apple iTunes. Kayıtlar bulutta saklanır. Kaynağı Görüntüle. Sosyal Medya Hesaplarımız   Kaynağı Görüntüle. JavaScript devre dışı.

iphone görüşmeleri kaydetme programı

Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin. Görüşmelerinizi Kaydedin!!! Super Call Recorder.

Telefon Konuşmalarını Otomatik Olarak Kaydetme

Konu Sahibi murat Başlangıç tarihi 5 Eyl Etiketler appstore call recorder görüşme kayıt ios görüşme kayıt iphone iphone görüşme kaydetme kayıt. Telefon görüşmelerinizi kaydedin!!!! Not: Bir sene üyelik olanlar için geçerli. Katılım 25 Ağu Mesaj Tepkime puanı Türkiye store de yok galiba Jb de kullandığımız gibi mi yoksa herhqngi bir tuşa falan basmamız gerekiyor Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi. Son düzenleme: 26 Kas Efsane kardeşim Yıksrıdaki link çalışmıyır o zaman Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi.

Kaçırdk desene.