general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

WhatsApp silinen mesajları geri getirmek, teknik olarak mümkündür. Silinen mesajları kurtarma işlemini WhatsApp'ın kendi içinde yer alan bir özellik sayesinde yapabiliriz. Silinen mesajları görme resimli anlatımı aşağıda bulabilirsiniz. WhatsApp silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır? Silinen mesajları geri yüklemek için, WhatsApp'ın yedekleme özelliğini kullanacağız.

WhatsApp silinen mesajları kurtarma | 12222

WhatsApp, her gece varsayılan olarak 'de otomatikmen yedek alır ve bu yedeği telefonunuzun hafızasına kaydeder. Örneğin 1 hafta önce alınan yedeği geri yükleyerek, 2 gün önce sildiğiniz mesajı geri getirmiş olursunuz.

WhatsApp’ta Silinen Mesajları Geri Getirme

Adım: Geri getirilecek yedek dosyasını bulma ve ayarlama Telefonunuzdan Dosyalar uygulamasını açın. WhatsApp'ın aldığı yedekler burada yer alır. WhatsApp Databases bölümünde msgstore Bu dosya adlarında yer alan tarih, WhatsApp'ın yedek aldığı tarihtir.

Diğer Galeriler

Siz silinen mesajları geri getirme işleminde bu tarihe dikkat etmelisiniz. Öncelikle bu dosyalar arasından hangisini geri yüklemek istediğinizi seçin, seçtiğinizi varsayarak 2.


  • İşte WhatsApp'ta silinen mesajları okumanın yolu;
  • telefon görüşme kaydetme apple.
  • WhatsApp silinen mesajları geri getirme nasıl yapılır?;

Ancak WhatsApp sohbet geçmişinizi kendi sunucularında saklamadığı için WhatsApp'a başvurmanız mümkün değil. Peki hangi cihazda nasıl WhatsApp silinmiş mesajları geri getirilir? Ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarına sohbet yedeği tutma özelliği sunuyor.

Whatsapp silinen mesajları geri getirme programı android - Teknoloji Haberleri

Bu sayede WhatsApp konuşmalarını silenler bu yedeği kullanarak geri döndürebiliyor. Peki WhatsApp 'ta silinmiş mesajlar nasıl getirilir? WhatsApp'ta yedekleme nasıl yapılır?


  • ücretsiz casus telefon programı indir.
  • casus takip cihazlari.
  • İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

WhatsApp 'ta silinen mesajları geri getirmek için sohbet yedeğini kullanmak en pratik yol olur. WhatsApp'ta eski konuşmaları geri getirmek için yapacağınız işlem ise Android kullanıcılarıyla aynı. Uygulamayı kaldırmanız ve tekrar yüklemeniz gerekiyor.

Size nasıl yardım edebiliriz?

Sonrasında uygulama sizden yedekleme için izin isteyecek. Bu izini verdikten sonra silinen mesajlarınız geri gelecektir.

%100 Çalışıyor: Whatsapp'ta Herkesten Silinen Mesajları Okumanın Yolu!

Yalnız, hem iOS platformunda hem de Android platformunda yapacağınız yedeklemelerde en son yapılan yedeklemenin ele alınacağını unutmayın! Haberler Teknoloji Haberleri Whatsapp silinen mesajları geri getirme programı android.