general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Arızalı cihazınızı ücretsiz olarak bize kargo ile gönderin, gerekli işlemleri sizin için biz halledelim ve ücretsiz olarak tekrar size gönderelim.

Onarım ücreti ne kadar olur?

Teknik Servis Takibi Servisteki ürününüzü sistemimiz üzerinden takip edebilirsiniz. Zentech alanında uzman teknik kadro ile Apple markalı ürünlere teknik servis hizmeti vermekte, teknolojinin sunduğu en iyi ekipman ve orijinal yedek parça desteğini sağlamaktadır. Bu hizmetler; projelendirme, check-up, garanti içi-dışı servis hizmetleri, bakım ve destek anlaşmalarını kapsamaktadır.

Cihazınızı göndermek için gerekli adımları inceleyin. Teknik Servis Hizmetlerimiz Zentech Servis uzman personeliyle Apple kalite standartlarında hizmet sunmakta olup, yetkili servisi Apple markalı ürünler için bakım onarım, yedek parça hizmetleri vermektedir. Watch Watch: Zentech Servislerinde Watch için onarım işlemleri ve kısa sürede yapılmaktadır. Apple Aksesuar Apple Aksesuar: Apple aksesuarlarına Apple standartlarında onarım işlemleri uygulanmaktadır. Servis Mağazalarımız.

iPod Onarım - Resmi Apple Desteği

Apple markasına gönül vermiş, işini seven ekibimizle tanışarak Apple iPhone, iPad, iPod, Macbook, iMac, MacPro, MacMini ve tüm Apple aksesuar ürünleriniz için yetkili teknik servis kalitesinde, güleryüzlü hizmet alabilirsiniz. Apple ürününüzü servisimize doğrudan getirebilir veya kargo ile gönderebilirsiniz. Apple ürünler için tüm ürünler bazında son bir yılda gerçekleşen aylık servis süresi ortalamamız 2 iş günüdür. Bununla birlikte ürünün bize ulaşmasından itibaren servis sürenizi olağan koşullarda 4 iş günü olarak öngörmekteyiz.

Eğer şikayetiniz Apple onarım merkezine ürünün gönderilmesini gerektiriyorsa bu süre ortalama iş günüdür.


 1. mspy karsi telefona nasil yuklenir?
 2. iphone X için görüşme kayıt programı.
 3. cep telefon numarasi üzerinden kişinin nerede olduğunu bulma.
 4. takip mobi iptal.
 5. samsung s5 telefon izleme!
 6. Onarım Durumu Sorgula – ESC Servis.

Yedek parça stoğunun bulunmaması ya da teknik zorunluluklar nedeniyle bu sürenin aşılması durumunda sizi bilgilendiriyoruz. Diğer tüm servis fiyatları için bizi arayabilir veya servis için bıraktıktan sonra bilgi alabilirsiniz.

Servis işlemi ile ilgili tüm aşamalarda SMS sistemimiz üzerinden bilgilendirileceksiniz. Ayrıca bu linke tıklayarak servis durumunuzu form numaranız ile anında sorgulayabilirsiniz.

Onarım hizmeti alın

Form numaranız size iletilen mail üzerinde ya da basılı olarak istemeniz durumunda formunuz üzerinde yazılıdır. Lütfen servis formunuzla birlikte TC kimlik numaranızın bulunduğu Nüfüs cüzdanınız yanınızda bulundurunuz. Tüm servis işlemlerimizi yaparken ürünü ilk aldığınız günkü deneyimi yaşamanıza odaklanıyoruz. Parça değişimi ya da tüm cihazın değiştirilmesi ile sonuçlanan tüm işlemlerde en iyi hizmeti aldığınızdan emin olabilirsiniz. Eğer servis işlemi yeni bir cihaz değişimi ile sonuçlanmış ise yeni gelen cihazınız tamamen yeni bir üründür ve yalnızca dış jelatini ile size teslim edilir.

Apple Onarım

Önceki kutu ve aksesuarlarınızı kullanabilirsiniz. Yetkili servisimizde yapılan ekran değişimleri telefonunuzun garantisini bozmaz ve kaldığı yerden devam eder. Apple yetkili servisleri dışında orijinal ekran değişimi yapılması mümkün değildir, ayrıca ucuz da değildir. Çoğu yetkisiz servis ne yazık ki uygun olmayan parçalarla orijinal parça ile onarım yaptığını iddia ederek yetkili servislerden çok daha fazla ücret talep etmektedir.


 • note 8 mesaj takip.
 • iPod'um için nasıl onarım hizmeti alabilirim?.
 • samsung s8 casus program indir!
 • Zentech Apple Yetkili Servis;
 • iphone safari geçmişi görme.
 • Teknik Servis.
 • Diğer yandan yetkili olmayan kişilere 3. Aynı şekilde batarya değişimi de ucuz gibi görünse de düşük performans verir ve yüksek güvenlik riski taşır. Dilerseniz yedekleme hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. Bazı onarımlarda, aygıtınızı silmek ve iPhone'umu Bul ö zelliğini kapatmak i ç in Apple Kimliğ i parolan ız gerekir.