general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Görünüşe göre AdBlock sistemini kullanarak reklam gösterimini engeliyorsunuz. Forumumuzun yayınlanması reklamlar ile mümkündür, Lütfen forumumuzu Ablock engelinin dışında tuturak kullanınız. JavaScript devre dışı. Daha iyi bir deneyim için, önce lütfen tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin. Konbuyu başlatan oguz Başlangıç tarihi 8 Ağu Katılım 8 Ağu Mesajlar 3 Puanları 1 Yaş Bu devreyi uzaktan su pompası kontrolü yapmak için tasarladım ancak realde denemedim size sorum bu devre proteusta olduğu gibi çalışırmı.?

basit cep telefonu ile uzaktan kontrol devresi | Kontrol Kalemi Forumları

Katılım 8 Haz Mesajlar 55 Puanları 3. Cevap yazmak için giriş yap yada kayıt ol. Elektrik Genel 1 16 May B Basit bi proje için desteklerinizi bekliyorum. Elektronik Genel 2 26 Nis M Kompanzasyon basit şekilde nasıl anlatılır?

Cep Telefonu İle Uzaktan Cihaz Kontrolü

Kompanzasyon 17 18 Nis T Topraksız eve basit olarak nasıl topraklama sağlayabilirim? Benzer konular. Basit zamanlayıcı role ile Başlatan Hamdiiersknn 13 Tem Cevaplar: 3. Elektronik Genel. Arabadan basit 12 v elektrik almak Başlatan fattik 6 Tem Cevaplar: Otomotiv Elektrik ve Elektroniği. Siemens micromaster basit parametre ayarları kolay gelsin Başlatan mesutyldzzz 20 May Cevaplar: 0.

Motor Sürücüleri. Yüklediğim Autocad projesinden basit bir soru? Başlatan Kemalcengiz 16 May Cevaplar: 1. Elektrik Genel. Basit bi proje için desteklerinizi bekliyorum. Başlatan Birkan07 26 Nis Cevaplar: 2.

Kombi sigortasının yanına monte edilerek kullanılabilir. Bunun için 3 otomat sigorta alabilen bir sigorta kutusu kullanılmalıdır. Bu sigorta kutusunu elektrik malzemesi satan yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Çıkışları röle kontak çıkışları olarak verilmiştir. Bu ürünle 3 ayrı cihazın telefonla kumandasını gerçekleştirebilirsiniz.

DTMF 4 röle cep telefonu ile cihaz kontrol

Montaj kolaylığı sağlayan telefonla kumanda modelidir. Cihaz üzerinde priz bulunmaktadır. Ev tipi olarak dizayn edilmiştir, bir çıkışlı olarak standarttır. Cihaz birlikte verilen kablosu ile doğrudan prize monte edilir. Kontrol etmeyi istediğiniz cihaz NF'in üzerindeki prizine takılır ve telefon hattı da ürünün yanında bulunan telefon prizine monte edilir. Dünyanın dört bir yanından ; elektrik hattına bağlı cihazlarınızı açıp kapatmak istediğinizde, size telefon aracılığı ile bu cihazları kontrol edebilme imkanı sağlar. Telefonla kumanda cihazı kontrolünüzü doğru şifre girildikten sonra yapmanıza izin verdiğinden son derece güvenlidir.

DTMF 4 Röle Kontrol Devresi

Ayrıca şifrenizi istediğiniz zaman telefonla değiştirebilirsiniz. Cihaz dışarıdan gelebilecek yabancı müdahalelerine karşı da ek güvenlik önlemlerine sahiptir. Olası bir elektrik kesintisinde sistem elektrikler geldiğinde işleme kaldığı yerden devam eder.

İstenirse eprom hafıza özelliği iptal edilebilir. Yukarıda bulunan şifreler tarafımızdan akılda kalacak şekilde düzenlenmiştir.

Şifreler nasıl değiştirilir ?

Sepetim 0 ürün - 0,00TL. Blazer 0. Fon W Elektrikli Isıtıcı.