general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Esasında arşivlenen sohbet hala duruyor; onu okuyabilir, paylaşılan dosyaları görebilir ve dilediğiniz zaman arşivden geri yükleyebilirsiniz.


  • bilgisayarın izlendiği nasıl anlaşılır.
  • haritada yerini bulma?
  • baskasinin telefonu nasil izlenir;
  • facebook takip etme iptal.
  • Whatsapp silinen sohbeti geri getirme.

WhatsApp'ta arşivlenen bir sohbeti geri yüklemek oldukça kolay. Uygulamada bir sohbeti arşivlemek isterseniz ilgili konuşmanın üzerinde sola doğru kaydırma hareketi yaptıktan sonra beliren seçenekler arasından  Archive 'a dokunmanız yeterli oluyor.

WhatsApp'ta eski mesajları geri yükleme yöntemi - Takvim - 24 Temmuz

Arşivlenen konuşmaları görmek için WhatsApp'ı açın ve sohbetlerin yer aldığı sekmeyi görüntüleyin. En üste doğru kaydırma yapın. Uygulamanın üst çubuğundan aşağı doğru hızlıca kaydırma hareketi uygulayın. Arama çubuğunun hemen üzerinde  Archived chats butonu belirecektir, ona dokunun.

ANDROİD'DE SİLİNEN WHATSAPP MESAJLARINI GERİ GETİRME

Android'de arşivlenen sohbetler bölümüne ulaşmak için sohbetlerin yer aldığı sekmede en alta doğru kaydırma yapmak ve  Archived chats butonuna dokunmak yeterli oluyor. Arşivlenen bir sohbeti geri yüklemek için iki yöntem bulunmakta.

İlki için arşivlenen sohbetleri bir önceki paragrafta anlattığımız gibi görüntüleyin. Ücretsiz mesajlaşma uygulaması WhatsApp kullanıcılarına sohbet yedeği tutma özelliği sunuyor. Bu sayede WhatsApp konuşmalarını silenler bu yedeği kullanarak geri döndürebiliyor. Peki WhatsApp 'ta silinmiş mesajlar nasıl getirilir? WhatsApp'ta yedekleme nasıl yapılır?

WhatsApp: Arşivlenen Bir Sohbeti Geri Yüklemek

WhatsApp 'ta silinen mesajları geri getirmek için sohbet yedeğini kullanmak en pratik yol olur. Yedekleme yaptıysanız telefonunuzdan uygulamayı kaldırıp yeniden yüklediğinizde WhatsApp mesaj yedeği bulunuyor ve otomatik olarak "Geri Yükle" seçeneği sayesinde bu işlem gerçekleştirilebiliyor. Haberler Galeri WhatsApp'ta silinen mesajları geri getirme işlemi nasıl yapılır?

Whatsapp’ta silinen mesajları geri getirme resimli anlatım (iPhone, Android)

İşte WhatsApp'ın gizli özellikleri. WhatsApp 'ta silinen mesajları geri getirme işlemi nasıl yapılır? Giriş Tarihi:

WhatsApp Sohbetleri Google Drive'a Nasıl Yedeklenir