general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

WhatsApp'ta eski mesajları geri yükleme yöntemi - Takvim - 24 Temmuz

Farklı platformlarda mesajları geri yüklemeyi öğrenin: Android Windows Phone. Size nasıl yardım edebiliriz?


 • WhatsApp’ta silinmiş mesajları geri getirme tüyosu… - Teknolojiden Son Dakika Haberler!
 • Silinmiş WhatsApp mesajlarını geri getirme | H4cktimes.
 • Whatsapp Yedeklenmiş Sohbet Geçmişi Nasıl Silinir?
 • arama engelleme iphone 6s Plus!

Sohbet geçmişinizi geri yükleme WhatsApp sohbet geçmişiniz sunucularımızda saklanmamaktadır. Cihazınızda iOS 7 veya daha yeni bir iOS sürümü yüklü olmalıdır.


 • Size nasıl yardım edebiliriz?.
 • mspy full apk indir;
 • samsung ürününe ait takip numarası.
 • iphone 8 casus yazılım ücretsiz.
 • WhatsApp’ta silinmiş mesajları geri getirme tüyosu….

Telefonunuzda ve iCloud hesabınızda, yedeklemenizin gerçek boyutunun en az 2,05 katı kadar boş alan bulunması gerekir. Telefon numaranızı doğruladıktan sonra, sohbet geçmişinizi geri yüklemek için ekrandaki talimatları takip edin.

Siber Uzay'ın Haber Platformu

Not : iCloud yedekleme gereksinimleri, iCloud geri yükleme işlemi için de geçerlidir. Yedekleme ve geri yükleme işlemleri için kullanılan telefon numaraları aynı olmalıdır. Başka bir WhatsApp hesabındaki sohbet geçmişini geri yükleyemezsiniz. Hücresel veri ağı üzerinden yedekleme yapmaya çalışıyorsanız iCloud için hücresel veri kullanımını etkinleştirdiğinize emin olun.

En iyi 50 WhatsApp ipucu

Manuel yedeklemeyi farklı bir ağ üzerinden yapmayı deneyin. Mümkünse en sık bağlandığınız ağı tercih edin.

Whatsapp Sohbet Geçmişini Temizleme | Ethem Köklü

Eğer yedeklemeyi geri yükleyemiyorsanız lütfen aşağıdaki adımları deneyin: Verileri geri yüklemeye çalışırken, yedeklemenin oluşturulduğu aynı telefon numarasını ve iCloud hesabını kullandığınıza emin olun. Geri yükleme işlemini farklı bir ağ üzerinden yapmayı deneyin. Sohbeti Dışa Aktarma Bir konuşmanın kaybolmasını önlemek için, sohbet geçmişini e-posta ile kendinize gönderebilirsiniz: E-posta ile göndermek istediğiniz WhatsApp sohbetini seçin.

Kişinin ismine veya grup konusuna dokunun.


 • Whatsapp kullanıcılarına uyarı.
 • Whatsapp silinen sohbeti geri getirme.
 • müşteri kayıt takip programı;

Dolayısıyla, silinen iletiyi gerçekten kullanmanız gerekiyorsa, aşağıdaki ipuçlarını izleyerek daha iyi sonuç alabilirsiniz. Uyarı: Metinlerin alınması için WhatsApp kaldırılmalıdır. Bu yüzden yedeklemelerinizi hazırlayın ve işinize başlayın. Sorumluluk kabul etmiyoruz.

WhatsApp Mesajları Böyle Geri Getiriliyor

Mesajınız 24 saat içinde değiştirildiyse, uygulamayı kaldırıp yeniden yüklemeniz yeterlidir. Yeniden yükleme işlemi sırasındaki aşamalarda, mesajları geri yüklemenizi önerir.

Amp Sayfalarında “Gerekli Yapısal Veri Öğesinde Hata” Sorunu ve Çözümü

Alternatif herhangi bir uygulamanın yüklenmesi gerekmiyor. Ve yedeklerin adlandırılması tarihe göre gerçekleşir. Tarihsiz bir yedek görürseniz endişelenmeyin o da en son alınmış yedektir ve henüz isimlendirme yapılmamıştır. Bununla birlikte, geri yükleme yapılabilmesi için kayıtların adının değiştirilmesi gerekecektir. Bu yüzden geri yüklenmesini istediğiniz tarihi belirleyin ve yeniden adlandırın.

Whatsapp kullanıcılarına uyarı

Örneğin: dünkü yedeğimi yüklemek istiyorum. Güzel ama WhatsApp yeniden yükleme sırasında çok eski yedekleri göstermiyor, örneğin; 9 gün önceki konuşmaları nasıl geri alabilirim? Uygulama, önceki adımda açıklandığı gibi düzenlenen dosyayla gösterilen en son görüşmelerinizi alacaktır. Fabrika ayarlarina dondurulmus telefondaki ses kayitlarina ve mesajlara ulasmak mumkunmu?

Konuyla ilgili yorumlara abone olmak için kutucuğu işaretleyiniz.