general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

SMS mesajlarını gönderebilir, alabilir ve yönetebilirsin. Ayrıca, tek bir uygulamayı kullanarak sohbetlerini yönetebilir ve spam SMS mesajlarını engelleyebilirsin.

Ve elbette kara listeye alınan numaraların dosyaya kaydedilip başka bir cihaza aktarılması kolaydır. Özellikler: - Kara listeye alınan numaralar gelen arama ve SMSleri engelleyin. Avantajlar: - güçlü çağrı engelleyici. Yorumlar Yorum Politikası. Ayrıntıları göster.

Android için çağrı ve sms engelleme uygulaması Blacklist indir

Uygunsuz olarak işaretle. Web sitesini ziyaret edin. Diğerlerini görün. Arama engelleme.

Kara liste mevcut olmayan telefonlar için tasarlanmıştır. Program zaman içerisinde isteklerinize göre gelişmektedir. Program tamamen ücretsiz olup sadece "Reklam" alanından kazanç elde etmektedir. Çağrı ve Numara Engelleme 5. Zorunlu değil - Uygulama görüntüsü daha da basitleştirildi. Daha Fazla ». Çağrı ve Numara Engelleme Güncellendi: Android Gerekli: Android 2. Çağrı ve Numara Engelleme 4.

Circle Jumper Tower 1. Ancak, bu büyük bir sorun değilse, TrueCaller, esas olarak harika bir uygulamadır. En iyi yanı, hem iOS hem de Android platformları için kullanılabilir. Çoğumuz düzenli olarak istenmeyen aramalar alırsınız. Ve eğer işteysek, bilinmeyen veya istenmeyen bir aramaya katılmak zaman harcarken büyük bir dikkat dağıtıcı olabilir. Bunun dışında, Ayrıca, uygulama kullanıcıları tarafından verilen ilgili sayı için derecelendirmeler ve incelemeler görüntüler. Diğer özelliklerden bazıları, gizli numaralardan gelen çağrıları engelleme, özel olarak gösterilen numaralardan yapılan ve giden uluslararası aramaları içerir.

Calls Blacklist

Bahsedilen, Ayrıca, topluluğun verilerini topladıkları için TrueCaller ile aynı güvenlik endişelerine sahiptir. Yine başka bir inanılmaz arayan kimliği uygulaması, Whoscall, istenmeyen aramaların elenmesi sırasında gerçek telefon görüşmelerini tanımak için harika bir iş çıkarır. Bugün itibariyle, uygulama Brezilya, Tayland ve Japonya gibi yaklaşık 31 ülkede mevcuttur. Android, Windows Phone ve iOS dahil olmak üzere çeşitli cihazlarda erişebilirsiniz. Bir kişi veya bir şirketten gelen aramaları engellemek isterseniz, Mr.

Bunlara ek olarak, SMS'i Android 4. Ne yazık ki, artık iOS cihazlarda mevcut değil. Ancak, Android kullanıcısıysanız, Mr. Number kesinlikle kontrol edilmeye değer. Calls Blacklist, sadece aramaları değil, aynı zamanda metin mesajlarını da engellemenizi sağlar.

Uygunsuz Siteleri Girmeyi Engelleme (Kesin Çözüm)

Özelleştirme alanında mükemmel olan bazı gelişmiş özelliklere sahiptir. Tek dezavantajı? Şu anda sadece Android kullanıcıları için mevcut.

Arama ve SMS Engelleyici

Bugün, çağrı engelleme ve arayan kimliği dahil olmak üzere diğer hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, bilinmeyen bir arayan hakkında daha fazla bilgi verir, önceden reddedilen numaraların arşivini almanıza, ayarları özelleştirmenize olanak verir ve hala beyaz arama numaralarını aramak isteyebilirsiniz. Ayrıca kaydedilmemiş kişilerden gelen SMS'i tanımlar ve kara listeye alınmış numaraları görüntüler.

En iyi kısım? Hiya reklam içermez! Eğlenceli gerçek: Mr. Number uygulamasını oluşturmuş olan aynı geliştiricilerin ürünü. Sadece iki yaşında bir şirket için, bu mükemmel bir uygulama. Ancak, spam çağrılarını filtrelemek için TrueCaller ile aynı satırlarda çalışacağını unutmayın; böylece numaranız açığa çıkabilir. Kullanımı kolay bir uygulama, Call Blocker harika bir seçenektir. Çağrı engelleme uygulamasının, kara listeye alınan numaralar, beyaz listedeki numaralar, belirli numaralar için programlı çağrı engelleme, kişilerinizin sonundaki kara listeye istenmeyen numaralar ekleme veya son çağrı geçmişi dahil olmak üzere sunduğu tüm temel özelliklerle birlikte gelir.

Android ve iOS İçin 13 Çağrı Engelleyici Uygulama | yaxiyan.com

Ancak, bir kaç dezavantajı var. İlk olarak, yalnızca Play Store'da kullanılabilir, bu yüzden iOS kullanıcıları kullanım dışıdır. İkinci olarak, görüntülenen çok sayıda reklam nedeniyle genel deneyim etkilenebilir.