general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

iOS ve Android için WhatsApp yedeklerini silme [Nasıl yapılır?]

Profesyonel veri kurtarma yazılımları ile silinen Whatsapp mesajlarını geri getirmek pekala mümkün. Eski whatsapp mesajlarını tamamen silmek için daha dikkatli önlemler almak gerekmektedir. Bu açıdan Whatsapp mesajları, fotoğraf ve videoların Google Drive yedekleri üzerinden geri yüklenebileceğini de göz önünde tutmak önemli. Çoğu durumda insanlar Whatsapp sohbetlerini, fotoğraf ve videolarını yedeklemenin bir yolunu arıyorlar.

iCloud: iCloud'dan iOS aygıtı yedeklemesi silme

Ancak çok önceki veya bazı özel sohbetlerin yedeklenmesine ihtiyaç duymuyorsanız ne yapacaksınız? Android akıllı telefonunuzda Whatsapp mesajlarını, fotoğraf ve videoları yedekleriyle beraber kalıcı olarak silmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Yedeklemeleri bulma ve yönetme

Silme işlemlerinin başında, sonradan farkına varabileceğiniz değerli verileri kaybetmek istemiyorsanız telefon hafızası veya bilgisayara WhatsApp yedeği almanızı tavsiye ediyoruz. Alternatif olarak, değerli ve önemli sohbetlerimizin güvenliğini ve kullanılabilirliğini sağlamak için Gmail Kimliğinizle ilişkilendirilmiş Google Drive depolama birimine WhatsApp yedeğini alabilirsiniz. WhatsApp konuşmaları bir mesaja uzun basıp Sil seçilerek uygulamadan kaldırılabilmektedir. Ancak konuşmaları uygulamadan silmek, kalıcı olarak silmek için yeterli değildir.

Ardından ayarlar kısmından yedeklenen mesajları silme seçeneğine tıklanır ve yedeklenen mesajların yedekleri silinir, yalnızca asıl mesajlar kalır. Asıl mesajlar silindiği zaman geri getirme gibi bir durum söz konusu değildir.

Müşteri hizmetleri

Ayarlar bölümünden değiştirilen yedekleme işleminin ayarları, istenildiği zaman değiştirebilir. Ancak mesajlar silindikten sonra herhangi bir yedekleme işlemi yapılamaz. Bu sebeple yedeklenmek isteyen mesajlar önce yedeklenmeli daha sonra silinmelidir. Yedeklenen mesajlar sonradan silinse de yedekleri telefon içerisinde kalır. WhatsApp yedek almayı kapatmak için ayarlar - sohbetler - sohbet yedeği yazan yerin içerisindeki otomatik yedeklemeden kapatabilirsiniz.

Whatsapp gecmısını her yerden nasıl sılebılırım ?

WhatsApp alınan yedeği silme WhatsApp yedek nasıl silinir? Dosya isimlerinden yedekleme yapılan tarih bilgilerini görebilirsiniz. Özellikle iPhone telefonlarda iPhone backup tool yazılımı ile geçmiş yedekler kurtarılmaktadır. Telefonunuzu tekrar bilgisayara takarak , iTunes vb.

iOS için WhatsApp yedeklerini silme

Yukardaki tüm kontrolleri yaparak gerekli dosyaları sildiyseniz, Whatsapp konuşma geçmişiniz kesinlikle kurtarılamaz! Sadece profesyonel bir dosya kurtarma sistemi ile son 7 günlük konuşma geçmişiniz kurtarılabilir fakat bu tarz sistemler de oldukça pahalıdır. Whatsapp hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler için ilgili makalelerimizi okuyabilirsiniz.

WhatsApp Konuşma Yedeklerini Tamamen Silme - Sohbet Geçmişi Yoketme

Etiketler: whatsapp Whatsapp silme Whatsapp sohbet. E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Netaş'ta çalışmalarına devam etmektedir. Cevapla Çık E-posta adresiniz yayınlanmayacak.