general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Google Yardımı. Geri bildirimin konusu:.

Kişisel Gizlilik koruyun Samsung S8 Geçmişi Temizle için

Yardım Merkezi Topluluk. Google Arama.

Etkinliğinizi silme Google sitelerini, uygulamalarını ve hizmetlerini kullandığınızda, bazı etkinlikleriniz Google Hesabınızda kaydedilir. Android telefonunuzda veya tabletinizde cihazınızın Ayarlar uygulaması Google Google Hesabı 'nı açın. İlgili öğeleri silme Not : Benzer etkinliklerin hepsi aynı grupta toplanmayabilir.

YouTube İzleme ve Arama Geçmişi nasıl silinir (basit)

Tarihe veya ürüne göre etkinlik silme Android telefonunuzda veya tabletinizde cihazınızın Ayarlar uygulaması Google Google Hesabı 'nı açın. Hesabınıza kaydedilen diğer etkinlikleri silme Android telefonunuzda veya tabletinizde cihazınızın Ayarlar uygulaması Google Google Hesabı 'nı açın. Tarayıcı etkinliğini silme Etkinliğim'den silseniz bile etkinliğiniz tarayıcınızda depolanmış olabilir.

Tarama geçmişinizi ve diğer tarayıcı verilerini Chrome'dan nasıl sileceğinizi öğrenin. Başka bir tarayıcı kullanıyorsanız bu bilgilerin silinmesiyle ilgili talimatları kontrol edin. Etkinliği kaydetmeyi durdurma Etkinliğim'de görüntülenen bilgilerin çoğunu kontrol edebilirsiniz. Silinen etkinlik, Etkinliğim'de görünüyor Cihazın internete bağlı olduğundan emin olun. Bir cihazdan Etkinliğim'deki öğeleri silerseniz çevrimdışı cihazlarda bu öğeler görünmeye devam edebilir. Cihaz internete bağlandığında öğeler kaldırılır. Önbelleğinizi ve çerezlerinizi temizleyin.

Normal Tarayıcı Geçmiş Silme

Ürün ve hizmet kullanımınızla ilgili veriler Google ürünlerini ve hizmetlerini kullandığınızda bazı verileriniz Google Hesabınızda saklanır. Örneğin: Spam'leri ve kötüye kullanımı önleme Ürün ve hizmetleri iyileştirme, yenilerini geliştirme Farklı ürün ve özelliklerin birbirini nasıl etkilediğini anlama Belirli ürünleri veya özellikleri kaç kişinin ne kadar süreyle kullandığı gibi işle ilgili analizler edinme Yukarıdaki işlemler gibi amaçlara hizmet ettikleri sürece bu veriler saklanır.

Bu size yardımcı oldu mu? Cep telefonunuzu satmak isteyen ve size Verileri gizli tutulması yaşamaya devam emin olmak için, o kimse sağlayacaktır Samsung S8 geçmişini temizlemek için nasıl bilerek geçmişini görmek yapabiliyor. Bu Samsung S8 tarama geçmişinizi temizlemek için yaygın nedenlerinden sadece bir çift, o yüzden onun içine atlamak izin vermedi ve Samsung S8 geçmişini temizlemek için nasıl bir göz atın. Biz Chrome uygulamasını kullanarak Android cihazda geçmişinizi temizlemek için izin adımları açıklayacağız aşağıda size göstermek için gidiyoruz yöntem.

Adım 4 - Ardından Google Chrome uygulaması tüm ayarları görüntülemek mümkün olacak. Adım 6 - Küçük bir bildirim kutusu ardından ekranda görüntülenir, Eğer tarama verilerinizi silmek istediğiniz verileri seçmek için izin. Yukarıda belirttiğimiz gibi, Bu yönteme büyük dezavantajı olduğunu en Android kullanıcıları gibi konum, ve standart web tarama uygulamasını kullanabilirsiniz, Samsung S8 geçmişini temizlemek için öğrenmek için bu yöntemi kullanmak mümkün olmayacaktır.

Etkinliğinizi silme

Önceki yöntemin aksine, Eğer kullandığınız herhangi bir tarayıcı için tarama geçmişini temizlemek için bu yöntemi kullanabilirler. Hiçbir Şifre ile Android kilidini için en iyi yol. Eğer atlamak ve aşağıdaki adımları izlemeden önce, indirmek ve yüklemek Dr. Fone Toolkit - Android Veri Silgi bilgisayarınıza. İndir dr. Adım 1 - Başlatma Dr. Adım 3 - Aşağıdaki ekran silme işlemini başlatmak isteyecektir.

Google Arama Geçmişi Silme Rehberi 2018

Adım 4 - Çok önemli bu süreç başladıktan sonra o, işlemini durdurabilir veya sürecin kesintiye uğratır bu gibi herhangi bir diğer telefon yönetim programları yüklemek ve risk altında cihazınızı koyabilir etmeyiniz. Adım 5 - Veri sonrasında telefonunuzdan silinir, Eğer cihazı fabrika ayarlarına sıfırlamak istenecek. Adım 6 - Cihazınız fabrika varsayılan ayarlarını sıfırlamak sonra, Başarıyla Dr. Fone yardımıyla Samsung S8 geçmişini temizlemek için nasıl öğrendiniz. Gördüğün gibi, Bu yöntem takip etmek çok basittir ve iş çok çabuk halletmek sağlar.

Ne olursa olsun hangi tarayıcıyı kullanırsanız kullanın ait, veya hangi Android cihazı var, bilgi edinmek için Android Veri Eraser - Eğer Dr. Fone Toolkit kullanabilirsiniz Samsung S8 geçmişini temizlemek için nasıl. Fone Toolkit kullanarak en büyük yararı - Android Veri Eraser programı kullanmak kez cihazınızdaki verileri kaldırmak olmasıdır, kurtarılamaz için hiçbir yol yoktur. Akılda tutulması gereken bir küçük ayrıntı Dr. Fone kullanamazsınız olmasıdır seçici net veriler için, Her ne kadar Samsung S8 geçmişini temizlemek ama tamamen cihazdan herhangi bir veri nasıl kaldırılacağı yöntem yukarıda sadece göstermez kullanarak sonra cihazınızı satmak isteyen varsa.


  • Samsung Galaxy A50 İnternet Geçmişi Silme.
  • Mobil Google Chrome Arama Geçmişi Silme.
  • bilgisayarı sesle kontrol etme programı türkçe!
  • Arama geçmişini görüntüleme veya silme!
  • Etkinliği kaydetmeyi durdurma.

Fone Toolkit Samsung S8 geçmişini temizlemek için nasıl bir program olarak, Bu programı kullanırken pek çok başka özelliklere erişim alıyorsanız.