general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

İPhone 6'daki yazılımı güncelledikten sonra ağa bağlanamıyor.

iTunes ile Güncellemeyi Deneyin

Yeni iOS'ta güncellendi ve arama veya metin yazamıyor. Yeni iOS güncellemesinden sonra ağ bağlantısı yok. Birçok insan ağ sorunları yaşıyoren son Apple yazılımı güncellemelerini iPhone'larında iOS 9'a yaptıktan sonra 6. Şebekeye bağlanmakta veya iPhone'unuzda servis almakta sorun yaşıyorsanız, sorunu çözmek için aşağıdaki adımları izleyin:.

Apple İphone güncellemesi nasıl, hangi modellere yapılır? iOS 11.3 yenilikleri özellikleri nedir?

Çözüm Birçok insan ağ sorunları yaşıyoren son Apple yazılımı güncellemelerini iPhone'larında iOS 9'a yaptıktan sonra 6. İPhone ağları aramaya başlayacak ve bölgenizdeki mevcut tüm ağları gösterecektir. Sorun devam ederse, aşağıya bir yorum bırakın, biz yardım etmeye çalışacağız! Ancak son sızdırılan bilgilere göre bu tarih değişti. Apple minik iPhone'lara geri dönüyor. Sırada iPhone SE 2 var! Apple'ın yeni minik iPhone'u iPhone SE 2 için geri sayım başladı. Her geçen gün özellikleri biraz daha netleşen; ancak internete görüntüleri henüz düşmeyen iPhone SE 2, Apple'ın iPhone X tasarımına benzer bir telefonu olacağa benziyor.

Sızan iPhone SE2 görüntüleri, kompakt Apple telefonun nasıl görünebileceğini gösteriyor! Güncellemenin en önemli getirdiği yenilik ise şu: Ekran değişimini orijinal olmayan parçalarla gerçekleştiren kullanıcıların telefonlarının ekranları, iOS Apple'ın Eylül ayında yayınlaması beklenen yeni güncellemesi iOS 12'yle birlikte iPhone 5S'lere destek bitiyor mu?

Peki, iOS İşte detaylar Geçtiğimiz günlerde Apple geliştirici hesabı olan kullanıcılara iOS Şimdi ise şirket, iOS Apple, iOS için Şirket, iOS İşte iOS Peki Apple'ın geliştiricilere özel olarak sunduğu iOS Son günlerde iPhone kullanıcıları "The iTunes store is unable to process purchases at this time" hatasıyla karşılaşıyor. Peki, bu hata ne? Apple sessiz sedasız dün akşam saatlerinde yeni güncellemesi iOS Tedarik zincirlerinden gelen bilgiye göre Apple, bu yıl tanıtacağı cihazlarda da Face ID kullanacak.

Peki yeni iOS güncellemesi beraberinde ne getiriyor? Mutlaka indirin!

Apple Yazılım Güncelleştirme Rehberi IOS11 ve IOS12 Nasıl Yüklenir?

Apple, iPhone'lar için iyileştirmelere ve hata düzeltmelerine devam ediyor. Şirket şimdi de, iOS Beta sürümünü yayınladı. Acaba yeni sürüm ne içeriyor?

Müthiş Çözüm: iPhone Yazılım Güncelleme Sunucusu Görüşülen Edilemedi - yaxiyan.com

Apple dün akşam iPhone ve iPad'leri için iOS Peki bu güncelleme ile ne değişiyor? Apple güncellemelerine devam ediyor. Apple bugün de, hata düzeltmeleri için iOS Apple'ın üzerinde çalıştığı ve henüz test aşamasında olan iOS Peki yeni güncelleme beraberinde neleri getiriyor, ne değişiyor? Sayfa Başı. İphone 5S İphone 5S ile ilgili tüm haberleri, son dakika İphone 5S haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün İphone 5S haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler Toplam İphone 5S haberi bulunmuştur.

Yeni  Eski. Yükleyince neler gelecek?

iOS kablosuz güncellemeleriyle ilgili yardım alın

Yeni neler var? Sanal dünyanın köpekbalıkları! Tehdit, şantaj, istismar ve tecavüz Ne değişiyor? Bakın neler değişiyor? Yüklediğiniz anda her şey değişecek Apple'ın Haziran ayında gerçekleştireceği WWDC 19 etkinliği kapsamında ilk kez dünyaya duyurulması beklenen yeni mobil işletim sistemi iOS 13 hakkında çok az bilgiye sahibiz; ancak yeni işletim sisteminin tepeden tırnağa Apple cihazlarında önemli değişiklikler yapacağı biliniyor. Bakın neler değişecek?

1. Bölüm: Neden iPhone Yazılım Güncelleme Sunucusu happens? Görüşülen Edilemedi

Yüklemeden önce dikkat Apple'ın geçtiğimiz günlerde yayınladığı iOS Apple'ın satışları düştü, iPhone SE geri döndü! Google Fi artık iPhone'larda kullanılabilecek Google'ın operatör servisi Google Fi artık iPhone'larda kullanılabilecek. İşte yolu iOS 12 beta geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen WWDC 18 etkinliğinde tüm dünyaya tanıtıldı; pek çok yeni özelliği Apple cihazlara kazandıracağı görülen iOS 12'yi bugünden denemek isteyen kullanıcılar ise iOS 12'yi telefonlarına indirmenin yolunu arıyor.


  1. iPhone Yazılım Güncelleme Sunucusu Görüşülen Edilemedi [Çözüldü]?
  2. Apple İphone güncellemesi nasıl, hangi modellere yapılır? iOS yenilikleri özellikleri nedir?.
  3. iOS 12 güncellemeleri hakkında?
  4. pc casus programı türkçe?
  5. iPhone Otomatik Uygulama Güncelleme Kapatma!

İOS 12 ne zaman gelecek? İşte, etkinlikte gündeme gelen bazı detaylar 4. Apple'dan minik telefon: iPhone SE 2 karşınızda! İşte böyle olacak Sızan iPhone SE2 görüntüleri, kompakt Apple telefonun nasıl görünebileceğini gösteriyor! Apple iPhone'da Touch ID'yi bitiriyor!