general mobile telefon servis takip

Görüşme sırasında konuşulan önemli bir şeyi hatırlamanız gerektiğinde yapacağınız bir şey yoktur. Ancak, iPhone konuşma kaydetme ücretsiz.

Bataryanın ömrünün olup olmadığını tespit etmek kolaydır.

General Mobile Teknik Servis | CepModa

Teknik servisimize gelerek batarya değişimi yaptırabilirsiniz. Cep telefonunuzun Wi-Fi veya Bluetooth bağlantısı zayıf ise veya bağlantı yapmıyorsa teknik servisimize bekleriz. Bu problem entegre kaynaklı olmakla beraber sadece yazılım güncelleme ile de düzelme ihtimali vardır. Cep telefonunuzun mikrofon, iç kulaklık, hoparlör buzzer veya harici kulaklık problemleri teknik servisimizde onarılmaktadır. Cep telefonunuz suya mı düştü? Vakit kaybetmeden teknik servisimize geliniz. Cihazınızın ana kartı oksitlenmeden özel solüsyon ile temizlenerek hasarsız veya minimum hasar ile kurtarabiliriz.

Sıvı temas cihazlarınızın eğer mümkün ise hemen bataryasını çıkarınız. Kesinlikle temizleme işlemi solüsyon yapılmadan şarja takmayınız. Cep telefonunuzun sim veya hafıza kartı okumaması gibi durumlarda sim yuvası veya hafıza kartı yuvası değişimi teknik servisimizde itina ile yapılmaktadır. Web sitemizde yer alan onarım türlerinin karşılanıp karşılanmadığını servisimizi arayarak teyit edebilirsiniz. İstanbul Cd. Yazılım Problemi. Şarj Soketi Problemi. Bu gibi durumlarda vakit kaybetmeden servisimize gelmenizi tavsiye ediyoruz.

Kırık Cam-Dokunmatik-Ekran Problemi. Batarya Problemi.

+90 224 715 80 88 - 81 88

Isınma sorununu ortadan kaldıran bu özellikleri ile performans sağlarken, 13 MP'e ulaşabilen kamera seçenekleri ile görüntü yakalama tutkunlarının beğenisini toplar. Evrensel teknolojiyi takip ederek uluslararası bir marka yaratmak düşüncesiyle Amerika'da kurulan Türk şirketi, mobil teknoloji pazarında ürün yelpazesini genişletip mobil iletişimin önde gelen firmalarından biri olma düşüncesindedir.

General Mobile; birçok cep telefonu modeline sahip, kendini sürekli geliştirmeyi amaçlayan bir firmadır. Android One ve Discovery serileri dünya üzerinde kendini ispatlamış telefon modellerini içinde bulundurur. Özellikle üretmiş olduğu Discovery ve beraberinde sunmuş olduğu teknolojik seçenekleriyle sizlere mükemmel bir mobil cihaz kullanım deneyimi kazandırır.

Misyonumuz

Bu cihazın ilgi çekmesini sağlayan ise elbette gelişmiş teknolojisi ve şık ve ince tasarımlarıdır. Cihaz, verilen donanımlar ile diğer cihazlardaki gibi donma problemi yaşatmamakla birlikte, hızlı teknolojisiyle zamandan tasarruf etmenizi de sağlar. Ardından üretilen Discovery II, Discovery Elite, Discovery Quadro 4, Discovery Air, Android One 4G modelleri, uzun pil ömürleri ve ayırt edici özellikleriyle akıllı cep telefonu sevenlerinin hayallerini gerçekleştirir.

General Mobile Teknik Servisi

Üstelik yeni Android sürümü Marshmallow ile uygulama izinlerini kontrol edebilir, parmak izi sensörleriyle güvenliği arttırabilir, daha aydınlık bir arayüze sahip olabilirsiniz. Müşteri odaklı yaklaşımla kullanıcının ihtiyacı olan teknolojiyi gerçeğe dönüştürmek için ürün geliştiren General Mobile; görüntü ve ses kalitesi, güç tüketimi, dayanıklı malzemesi, hafızası, işletim sistemi, dokunmatik ekranı, işlemci ve ram kapasitesi ile sizlerin tercihine sunuluyor.

Birçok modeliyle fiyat performans açısından büyük patlama yaratan General Mobile telefonlar , günümüzün en iddialı firmalarından biri olmayı sürdürür. Google destekli, Android tabanlı telefonların fiyatları ise kullanıcıları şaşırtmaya devam eder. Rakipleri ile karşılaştırıldığında, daha fazla özellik ve daha iyi performans barındırdığı halde fiyatının bu denli uygun olması, elbette ki telefon sahibi olmak isteyenlerin çok düşündüğü şeylerden biridir.

General Mobile 4G Android One Dokunmatik Sorunu !

Ancak bunun en büyük sebebi, General Mobile markasının yerli malı kategorisinde ürünler sunan bir Türk şirketi olmasıdır. Fiyatının teknoloji pazarına göre daha ucuz ve ürünlerinin kaliteli olması, bu sebepten kaynaklanır. Sürekli gelişimin, yeniliğin ve üstün teknolojinin öncülerinden olmayı hedefleyen General Mobile, benzersiz ürünleri ile kullanıcısının vazgeçilmezleri arasında yer almayı amaçlar.

Bu amaca uygun olarak da yeni cihazları sizlerin beğenisine, uygun fiyat politikasını gözeterek sunar.


  • ut quemque casus armaverat?
  • samsung s8 casus program indir?
  • Hizmet Verilen Markalar?
  • telefondan takip edildiğimi nasıl anlarım.
  • iphone 6s Plus whatsapp mesaj önizleme.
  • General Mobile Tablet Teknik Servis Hizmetleri;

General Mobile Cep Telefonları Teknoloji harikası olarak nitelendirilen akıllı cep telefonları, her geçen gün gelişen özellikleriyle göz doldurmaya devam eder. General Mobile Cep Telefonu General Mobile cep telefonları akıllı telefonlarıyla piyasaya girdiğinden beri revaçtadır.


  • Telpa Garanti İyi midir ?.
  • casus dream hotel tripadvisor!
  • facebook hackleme sucu;
  • Orhan avci;

General Mobile Cep Telefonu Modelleri General Mobile; birçok cep telefonu modeline sahip, kendini sürekli geliştirmeyi amaçlayan bir firmadır.